Logo

 

Representantene 2016

Nr Representant Parti Komite Fylke Skole
1 Stian R. J. Tvedt Arbeiderpartiet Næringskomiteen Aust-Agder Vågsbygd
2 Magnus Bergum Horverak  Høyre Familie- og kulturkomiteen Aust-Agder Vågsbygd
3 Kristine Mala Fremskrittspartiet Transport- og kommunikasjonskomiteen Aust-Agder Vennesla
4 Cecilie Pedersen Kristelig Folkeparti Justiskomiteen Aust-Agder Vennesla
5 Runar Messel Thelle Høyre Næringskomiteen Vest-Agder Vågsbygd
6 Jens Moen (Komitéleder) Arbeiderpartiet Justiskomiteen Vest-Agder Vågsbygd
7 Anna Marie Broll Fremskrittspartiet Transport- og kommunikasjonskomiteen Vest-Agder Greveskogen
8 Anna Halvorsen Kristelig Folkeparti Kontroll- og konstitusjonskomiteen Vest-Agder Vennesla
9 Mathea Renate Øien Berg Høyre Kirke-, utdannings- og forskningskomiteen Vest-Agder Vågsbygd
10 Markus Dyrseth Arbeiderpartiet Helse- og omsorgskomiteen Vest-Agder KKG
11 Mikkel Myrmel Bakke (Komitéleder) Høyre Utenriks- og forsvarskomiteen Akershus Greveskogen
12 Emma Træland Arbeiderpartiet Utenriks- og forsvarskomiteen Akershus KKG
13 Hedda Frederici Fremskrittspartiet Helse- og omsorgskomiteen Akershus KKG
14 Mathilde Aas Hansen Høyre Helse- og omsorgskomiteen Akershus Greveskogen
15 Sofia Frøystad Anthonisen Arbeiderpartiet Transport- og kommunikasjonskomiteen Akershus Greveskogen
16 Høyre Arbeids- og sosialkomiteen Akershus
17 Vilja Lauritsen Langseth Arbeiderpartiet Kirke-, utdannings- og forskningskomiteen Akershus KKG
18 Henrik Emil Olsen Fremskrittspartiet Finanskomiteen Akershus Vågsbygd
19 Helene Hagen Høyre Kirke-, utdannings- og forskningskomiteen Akershus KKG
20 Ibragim Ysupov Venstre Kirke-, utdannings- og forskningskomiteen Akershus Vågsbygd
21 Marie Holme Kjær Arbeiderpartiet Energi- og miljøkomiteen Akershus Vågsbygd
22 Andreas Casper Kragholm  Høyre Transport- og kommunikasjonskomiteen Akershus KKG
23 Helle Holm Særeide Fremskrittspartiet Familie- og kulturkomiteen Akershus KKG
24 Marte Fosli Arbeiderpartiet Kontroll- og konstitusjonskomiteen Akershus KKG
25 Caroline Hervik Høyre Familie- og kulturkomiteen Akershus Vågsbygd
26 Amina Klacar Høyre Justiskomiteen Akershus Vennesla
27 Guro Aasaaren (Partileder) Sosialistisk Venstreparti Kirke-, utdannings- og forskningskomiteen Akershus Dahlske
28 Ellen Høiby Magnussen Arbeiderpartiet Kontroll- og konstitusjonskomiteen Buskerud Greveskogen
29 Solveig Hodnemyr Høyre Utenriks- og forsvarskomiteen Buskerud Vennesla
30 Arturo Maximilian Bonaventura Scotti Fremskrittspartiet Næringskomiteen Buskerud Vågsbygd
31 Kaja Othilie Martinsen Arbeiderpartiet Arbeids- og sosialkomiteen Buskerud Greveskogen
32 Thomas Frederick Biebel Høyre Justiskomiteen Buskerud Greveskogen
33 Melinda Bu Arbeiderpartiet Helse- og omsorgskomiteen Buskerud Vågsbygd
34 Ole N. Johannessen Strømme Fremskrittspartiet Kirke-, utdannings- og forskningskomiteen Buskerud Vågsbygd
35 Dana Karim Høyre Helse- og omsorgskomiteen Buskerud KKG
36 Lene Grimholt Senterpartiet Arbeids- og sosialkomiteen Buskerud KKg
37 Thea Wilhelmsen Carter  Arbeiderpartiet Kommunal- og forvaltningskomiteen Finnmark Greveskogen
38 Catherine Skjølsvik Moe Høyre Næringskomiteen Finnmark Greveskogen
39 Christine Elise Jensen (Partileder) Arbeiderpartiet Utenriks- og forsvarskomiteen Finnmark Tangen
40 Sander Dale Bjørnevik Fremskrittspartiet Energi- og miljøkomiteen Finnmark Tangen
41 Anna Kristina Paulsen Sosialistisk Venstreparti Arbeids- og sosialkomiteen Finnmark Greveskogen
42 Markus Darell Johnsen Arbeiderpartiet Næringskomiteen Hedmark Greveskogen
43 Ingrid Holm (Komitéleder) Arbeiderpartiet Arbeids- og sosialkomiteen Hedmark Dahlske
44 Ariel Elisabeth Byerly Høyre Næringskomiteen Hedmark Greveskogen
45 Kristian Mosfjeld Hansen (Parl. leder) Fremskrittspartiet Arbeids- og sosialkomiteen Hedmark Vågsbygd
46 Kristine Burkovska Jacobsen Arbeiderpartiet Kirke-, utdannings- og forskningskomiteen Hedmark Greveskogen
47 Morten Pettersen (Partileder) Senterpartiet Finanskomiteen Hedmark KKG
48 Jon H. Lund Sosialistisk Venstreparti Kommunal- og forvaltningskomiteen Hedmark KKG
49 Simen Fjellestad Høyre Utenriks- og forsvarskomiteen Hordaland Vennesla
50 Julie Henriksen Arbeiderpartiet Energi- og miljøkomiteen Hordaland Vennesla
51 Victoria Elise Gjølstad Fremskrittspartiet Finanskomiteen Hordaland Greveskogen
52 Høyre Justiskomiteen Hordaland
53 Anker Gunvaldsen Arbeiderpartiet Kontroll- og konstitusjonskomiteen Hordaland Dahlske
54 Marina Hornnes Høyre Transport- og kommunikasjonskomiteen Hordaland Vågsbygd
55 Julie Tønnessen (Partileder) Kristelig Folkeparti Utenriks- og forsvarskomiteen Hordaland KKG
56 Mathias Nordfjord Løvhaug Fremskrittspartiet Kommunal- og forvaltningskomiteen Hordaland Vågsbygd
57 Johannes Leidal Arbeiderpartiet Transport- og kommunikasjonskomiteen Hordaland KKG
58 August Sællmann Høyre Finanskomiteen Hordaland KKG
59 Ole Jacob Teigen (Partileder) Venstre Finanskomiteen Hordaland Greveskogen
60 Maren Ausel Arbeiderpartiet Helse- og omsorgskomiteen Hordaland KKG
61 Pernille Thorvaldsen (Komitéleder) Sosialistisk Venstreparti Helse- og omsorgskomiteen Hordaland Greveskogen
62 Robin Nilson Høyre Næringskomiteen Hordaland Vennesla
63 Natalie Seljås Senterpartiet Helse- og omsorgskomiteen Hordaland Vennesla
64 Kjartan Sandtveit (Komitéleder) Høyre Kontroll- og konstitusjonskomiteen Hordaland KKG
65 Camilla Fjermedal Høyre Transport- og kommunikasjonskomiteen Møre og Romsdal Vennesla
66 Zuzanna Agata Rajek Arbeiderpartiet Næringskomiteen Møre og Romsdal Greveskogen
67 Marlene Østby Fremskrittspartiet Helse- og omsorgskomiteen Møre og Romsdal Vennesla
68 Naomi Aretha-Sue Oseki Høyre Helse- og omsorgskomiteen Møre og Romsdal Greveskogen
69 Andi Gyberg Arbeiderpartiet Arbeids- og sosialkomiteen Møre og Romsdal Vågsbygd
70 Johannes Skjeie (Komitéleder) Fremskrittspartiet Energi- og miljøkomiteen Møre og Romsdal KKG
71 Frederick Nilsen Kristelig Folkeparti Energi- og miljøkomiteen Møre og Romsdal Vågsbygd
72 Martin Tinius Langaas Senterpartiet Justiskomiteen Møre og Romsdal Greveskogen
73 Sara Skomedal Schipper Venstre Næringskomiteen Møre og Romsdal Dahlske
74 Abdul Ghafar Noori Arbeiderpartiet Utenriks- og forsvarskomiteen Nordland Vågsbygd
75 Kristoffer Spenik Høyre Energi- og miljøkomiteen Nordland KKG
76 Sofie Fasting Garby Fremskrittspartiet Kontroll- og konstitusjonskomiteen Nordland Vågsbygd
77 Bjørnar Aabel (Komitéleder) Arbeiderpartiet Kommunal- og forvaltningskomiteen Nordland Vennesla
78 Alondra Carr Høyre Justiskomiteen Nordland Vågsbygd
79 Live Solhaug Arbeiderpartiet Energi- og miljøkomiteen Nordland Vågsbygd
80 Eline Tobiassen Fremskrittspartiet Justiskomiteen Nordland KKG
81 Guro Emilie Hem (Komitéleder) Arbeiderpartiet Transport- og kommunikasjonskomiteen Nordland Greveskogen
82 Ole Martin Bakkevold Senterpartiet Transport- og kommunikasjonskomiteen Nordland Vågsbygd
83 Tuva Elisabeth Olsen Arbeiderpartiet Familie- og kulturkomiteen Oppland Tangen
84   Arbeiderpartiet Finanskomiteen Oppland  
85 Celine Næss Andreassen (President) Høyre Oppland Vågsbygd
86 Nora Ånonsen Chayed Fremskrittspartiet Næringskomiteen Oppland Vågsbygd
87 Helene Staurseth Senterpartiet Kirke-, utdannings- og forskningskomiteen Oppland KKG
88 Bernt Even Moseidjord Arbeiderpartiet Kommunal- og forvaltningskomiteen Oppland KKG
89 Tone Buø Venstre Helse- og omsorgskomiteen Oppland Vågsbygd
90 Ane Kongevold Hornnes Arbeiderpartiet Utenriks- og forsvarskomiteen Oslo Vågsbygd
91 Hannah Nygård Høyre Energi- og miljøkomiteen Oslo KKG
92 Mathias Haugen Arbeiderpartiet Justiskomiteen Oslo Tangen
93 Kristine Skar Høyre Kontroll- og konstitusjonskomiteen Oslo Flekkefjord
94 Andrea Christina Gonzales Fremskrittspartiet Utenriks- og forsvarskomiteen Oslo Tangen
95 Wafa Salihzada Arbeiderpartiet Finanskomiteen Oslo KKG
96 Adrian Oscar Skjærris Høyre Kirke-, utdannings- og forskningskomiteen Oslo Vågsbygd
97 Fredrik Nævisdal Venstre Utenriks- og forsvarskomiteen Oslo Dahlske
98 Samsor Mir Sosialistisk Venstreparti Energi- og miljøkomiteen Oslo KKG
99 Lene Mari Halvorsen Arbeiderpartiet Finanskomiteen Oslo Flekkefjord
100 Anna Åtland Høyre Kommunal- og forvaltningskomiteen Oslo Flekkefjord
101 Andreas Landmark (Partileder) Miljøpartiet De Grønne Energi- og miljøkomiteen Oslo KKG
102 Cathrine Aasheim Fremskrittspartiet Kommunal- og forvaltningskomiteen Oslo Vennesla
103 Petter Andresen Herdlevær (Visepresident) Arbeiderpartiet Kommunal- og forvaltningskomiteen Oslo Vågsbygd
104 Melissa Bjerke Høyre Arbeids- og sosialkomiteen Oslo KKG
105 Johannes Schrader Kvanvig Arbeiderpartiet Finanskomiteen Oslo Vågsbygd
106 Håvard Ellila Homme Venstre Energi- og miljøkomiteen Oslo Vågsbygd
107 Ørjan Winter Høyre Finanskomiteen Oslo KKG
108 Martine Havnes  (Komitéleder) Kristelig Folkeparti Familie- og kulturkomiteen Oslo Vågsbygd
109 Magnus Selvik (Komiteleder) Høyre Finanskomiteen Rogaland KKG
110 Leon Christopher Aanvik Arbeiderpartiet Transport- og kommunikasjonskomiteen Rogaland Greveskogen
111 Vina Nguyen Fremskrittspartiet Helse- og omsorgskomiteen Rogaland Vågsbygd
112 Mohammed Ali Høyre Arbeids- og sosialkomiteen Rogaland KKG
113 Sveinung Løvåsen Kristelig Folkeparti Helse- og omsorgskomiteen Rogaland KKG
114 Håkon Trolldalen Jensen Arbeiderpartiet Finanskomiteen Rogaland Greveskogen
115 Silje Bue Fremskrittspartiet Transport- og kommunikasjonskomiteen Rogaland Vågsbygd
116 Beatrice Anihiri Høyre Energi- og miljøkomiteen Rogaland Vågsbygd
117 Jørgen Strandberg Arbeiderpartiet Familie- og kulturkomiteen Rogaland Vennesla
118 Høyre Kommunal- og forvaltningskomiteen Rogaland
119 Alexandra Svendsen Fremskrittspartiet Kontroll- og konstitusjonskomiteen Rogaland KKG
120 Jacob Nome Senterpartiet Energi- og miljøkomiteen Rogaland Vågsbygd
121 Didrik Strand Marthinsen Kristelig Folkeparti Kommunal- og forvaltningskomiteen Rogaland Greveskogen
122 Markus Thoresgård Bomann Venstre Kontroll- og konstitusjonskomiteen Rogaland Greveskogen
123 Arbeiderpartiet Næringskomiteen Sogn og Fjordane
124 Espen Enger Senterpartiet Utenriks- og forsvarskomiteen Sogn og Fjordane KKG
125 Stefan Ivanis Høyre Helse- og omsorgskomiteen Sogn og Fjordane Vågsbygd
126 Vilde Finsnes Sælør Venstre Arbeids- og sosialkomiteen Sogn og Fjordane Vågsbygd
127 Vetle Holme Arbeiderpartiet Energi- og miljøkomiteen Telemark KKG
128 Andreas Falke (Parl. leder) Høyre Finanskomiteen Telemark Greveskogen
129 Arvind Simhan Fremskrittspartiet Utenriks- og forsvarskomiteen Telemark KKG
130 Jonas L. Christensen Arbeiderpartiet Justiskomiteen Telemark Vågsbygd
131 Malin Jørgensen Arbeiderpartiet Kirke-, utdannings- og forskningskomiteen Telemark KKG
132 Rebekka Hovden Kristelig Folkeparti Finanskomiteen Telemark Flekkefjord
133 Tomas H. Berger Arbeiderpartiet Kirke-, utdannings- og forskningskomiteen Troms Vågsbygd
134 Mina Lindquist Thune Høyre Kirke-, utdannings- og forskningskomiteen Troms Greveskogen
135 Ferdinand S. Vium (Komitéleder) Fremskrittspartiet Næringskomiteen Troms Vågsbygd
136 Camilla Domingos Arbeiderpartiet Helse- og omsorgskomiteen Troms KKG
137 Sander Jakobsen Høyre Utenriks- og forsvarskomiteen Troms KKG
138 Johanne Teigland Sosialistisk Venstreparti Finanskomiteen Troms Vågsbygd
139 Lars Mæhre Arbeiderpartiet Finanskomiteen Nord-Trøndelag Vågsbygd
140 Karime Mukhtar Arbeiderpartiet Familie- og kulturkomiteen Nord-Trøndelag Vågsbygd
141 Maria Uberg Senterpartiet Næringskomiteen Nord-Trøndelag Vennesla
142 Eirik Andre Hyrum Lieth Høyre Utenriks- og forsvarskomiteen Nord-Trøndelag Greveskogen
143 Anne Mathilde Refsland Venstre Kommunal- og forvaltningskomiteen Nord-Trøndelag Vennesla
144 Arbeiderpartiet Kirke-, utdannings- og forskningskomiteen Sør-Trøndelag
145 Pauline Fiskaa Høyre Transport- og kommunikasjonskomiteen Sør-Trøndelag Vågsbygd
146 Mathilde Sanne Arbeiderpartiet Energi- og miljøkomiteen Sør-Trøndelag Vågsbygd
147 Elisabeth Udjus Fremskrittspartiet Utenriks- og forsvarskomiteen Sør-Trøndelag KKG
148 Vegard Myhre Høyre Kommunal- og forvaltningskomiteen Sør-Trøndelag Vågsbygd
149 Vilde Eriksen Arbeiderpartiet Justiskomiteen Sør-Trøndelag KKG
150 Marie Sløgedal Arbeiderpartiet Helse- og omsorgskomiteen Sør-Trøndelag KKG
151 Christoffer Bø Senterpartiet Kommunal- og forvaltningskomiteen Sør-Trøndelag Vågsbygd
152   Fremskrittspartiet Kirke-, utdannings- og forskningskomiteen Sør-Trøndelag  
153 Neikh Bakht Mukhtar Sosialistisk Venstreparti Utenriks- og forsvarskomiteen Sør-Trøndelag Vågsbygd
154 Elise Sophie Haga-Indrebø Høyre Finanskomiteen Vestfold Vågsbygd
155 Ørjan Eiken Arbeiderpartiet Arbeids- og sosialkomiteen Vestfold Vennesla
156 Rebekka Eikaas Fremskrittspartiet Familie- og kulturkomiteen Vestfold KKG
157 Johan McWilliam Høyre Familie- og kulturkomiteen Vestfold KKG
158 Arbeiderpartiet Familie- og kulturkomiteen Vestfold
159 Luis Andersen Fremskrittspartiet Arbeids- og sosialkomiteen Vestfold Vågsbygd
160 Jon Romuld Håversen (Komitéleder) Kristelig Folkeparti Kirke-, utdannings- og forskningskomiteen Vestfold KKG
161 Sara Møretrø Arbeiderpartiet Utenriks- og forsvarskomiteen Østfold KKG
162 Marte Gumpen Høyre Kommunal- og forvaltningskomiteen Østfold KKG
163 Ragnhild Rekse Fremskrittspartiet Justiskomiteen Østfold KKG
164   Arbeiderpartiet Transport- og kommunikasjonskomiteen Østfold  
165 Ethan Lee Jones Høyre Arbeids- og sosialkomiteen Østfold Greveskogen
166 Tom Revold Arbeiderpartiet Kommunal- og forvaltningskomiteen Østfold Vågsbygd
167 Albert Kamal Fremskrittspartiet Finanskomiteen Østfold KKG
168 Tora Stølen Høyre Energi- og miljøkomiteen Østfold Vennesla
169 Jonas Ntibigarura Kristelig Folkeparti Næringskomiteen Østfold Vågsbygd

 

 

Unesco